Tik Vainatrakio kapinėse įrengiamoms naujoms kapavietėms -itin geros kainos!

Naujos kapavietės įrengimas tik nuo 480€!

Taupydami jūsų laiką siūlome rinktis pilną kapo įrengimą, taip išlaikant visų detalių vientisumą bei stilių.  Kainos pasiūlymas galioja, jei betoninis pamatas yra ne aukštesnis kaip 20 cm. Jei pamatas dėl nuolydžio gaunasi aukštesnis, kaina bus didesnė. Paminklas pasirenkamas atskirai. Dėl tikslios kainos teiraukitės telefonu +370 648 67771.

Kapo įrengimas naudojant 10cm pločio Karelišką akmenį su paminklu 

Išliejamas armuotas betoninis pamatas, pagaminamos ir sumontuojamos Kareliško akmens 10cm pločio juostos. Parinktas Kareliško akmens paminklas – lentelė. Jums pageidaujant galime sutvarkyti ir kapavietės vidų.  

Kaina nuo 650€

Atliktų darbų galerija pagal pasirinktus projektus Vainatrakio kapinėse

Kapo įrengimas naudojant 10cm pločio Kareliško akmens juostas

Išliejamas armuotas betoninis pamatas, pagaminamos ir sumontuojamos Kareliško akmens 10cm pločio juostos. Jums telieka išsirinkti paminklą. Jei pageidaujate, galime sutvarkyti ir kapavietės vidų.

Kaina nuo 480€

Kapo įrengimas naudojant 12cm pločio Kareliško akmens juostas

Išliejamas armuotas betoninis pamatas, pagaminamos ir sumontuojamos Kareliško akmens 12cm pločio juostos. Jums lieka išsirinkti paminklą. Jums pageidaujant, galime sutvarkyti ir kapavietės vidų.

Kaina nuo 550€

Kapo įrengimas naudojant 12cm pločio indiško akmens juostas bei Kareliško akmens kampus

Išliejamas armuotas betoninis pamatas, pagaminamos ir sumontuojamos indiško akmens 12 cm pločio juostos bei 4 vnt Kareliško akmens kampukai. Atskirai pasirenkamas paminklas. Jei pageidaujate, galime sutvarkyti ir kapavietės vidų.

Kaina nuo 615€

Kapo įrengimas naudojant 12cm pločio Kareliško akmens juostas bei kampus

Išliejamas armuotas betoninis pamatas, pagaminamos ir sumontuojamos Kareliško akmens 12 cm pločio juostos bei 4 vnt Kareliško akmens kampukai. Atskirai pasirenkamas paminklas. Jei pageidaujate, galime sutvarkyti ir kapavietės vidų.

Kaina nuo 620€

Kapo įrengimas naudojant 12cm pločio Kareliškąjį akmenį bei Aurora akmens kampus

Išliejamas armuotas betoninis pamatas, pagaminamos ir sumontuojamos Kareliško akmens 12cm pločio juostos bei panaudojami 4 vnt suomiško Aurora akmens kampai. Jums lieka išsirinkti paminklą. Jei pageidaujate, galime sutvarkyti ir kapavietės vidų.

Kaina nuo 660€

Kapo įrengimas naudojant 12cm pločio suomiško Aurora akmens juostas bei Kareliško akmens kampus

Išliejamas armuotas betoninis pamatas, pagaminamos ir sumontuojamos suomiško Aurora akmens 12cm pločio juostos bei 4vnt Kareliško akmens kampukai.  Jums lieka išsirinkti paminklą. Jei pageidaujate, papildomai galime sutvarkyti ir kapavietės vidų.

Kaina nuo 690€

Close Menu