Kapų tvarkymo paslaugos

Vainatrakio kapinėse įrengiamoms naujoms kapavietėms galime pasiūlyti ypatingai geras kainas!  Atliekame absoliučiai visus kapų įrengimo bei tvarkymo darbus: dengiame granito plokštėmis (visą kapą arba dalį), užpilame akmens skalda, smėliu, klojame trinkeles bei skaldytus akmenis. Jums pageidaujant, konsultuojame projektavimo klausimais. Visus darbus atliekame greitai, kokybiškai ir laiku. Paskambinkite mums +370 648 67771 ir mes pateiksime pasiūlymą pagal jūsų individualius poreikius.

Kapo dengimas granito plokštėmis

Kapo pilnas ar dalinis uždengimas granito plokštėmis tampa vis populiaresnis dėl kelių priežasčių: prabangi estetinė išvaizda, lengva ir daug pastangų nereikalaujanti priežiūra, ilgaamžiškumas.

Plokščių gamyboje populiariausios ir dažniausiai naudojamos yra šios granitų rūšys: Aurora (Suomija), Gabro Diabaz (Karelija), Indian Blue (Indija),  Kuru Grey (Suomija), Vanga (Švedija), Olive Green (Pietų Afrika).

Kapo dekoravimas akmens ir granito skalda

Kapo užpylimas skalda yra vienas iš populiariausių kapavietės sutvarkymo būdų,  siekiant lengvesnės kapo priežiūros ir tuo pačiu turėti galimybę pasodinti gyvų gėlių. Skalda uždengtos kapavietės vietos yra visiškai apsaugotos nuo žolių atsiradimo, todėl kapavietės priežiūra tampa dar paprastesnė.

Prieš pasirenkant tokį kapo tvarkymo būdą norėtume atkreipti dėmesį, kad skalda nerekomenduojama dengti kapavietę, jei netoliese yra augančių lapuočių medžių ar tujų dėl greito dangos apsinešimo.

Kapo dekoravimas smėliu/ juodžemiu

Tai puikus būdas dekoruoti kapavietę, kai aplink daug medžių, kadangi nuo smėlio ir juodžemio lengva nugrėbti šapus. Paslauga atliekama pagal technologiją, kuri apsaugo kapą nuo piktžolių augimo, taip pat padaromi atskyrimai juodžemiui, kur sodinamos gėles arba krūmeliai. Smėliu ar juodžemiu užpilta kapavietė atrodo tvarkingai, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį, kad grėbiant šapus išsimeta dalis smėlio arba žemės. Taip pat lyjant lietui smėlis taškosi ant tvorelių ir paminklo.